سایت شرکتی به چه معنا می باشد ؟

همانطور که در صفحه طراحی سایت گفته شد وبسایت ها انواع گوناگونی دارند که یکی از آن ها سایت شرکتی می باشد. هدر از طراحی سایت شرکتی ارائه کامل رزومه شرکت ، پرسنل آن و محصولات شرکت می باشد.با طراحی سایت شرکتی می توان در وقت و هزینه افراد صرفه جویی کرد. در واقع سایت شرکتی یک نوع تبلیغ طولانی از فعالیت و محصولات شرکت می باشد که قابلیت به روز رسانی و جذب کاربر دارد.

 

سایت شرکتی

سایت شرکتی

 

طرح کلی سایت شرکتی

سایت شرکتی دارای یک صفحه اصلی می باشد و استاندارد آن به صورت توضیحات مختصری از نوع فعالیت کاری و تعریف کار ، مختصری از رزومه و توانایی شرکت ، اعضا و تیم شرکت ، محصولات و خدمات و در انتها مشتری های یا همان طرف قرارداد های شرکت می باشد.

یکی دیگر از صقحه های سایت شرکتی صفحه (خدمات/محصولات/گالری) می باشد که شامل توضیحات کامل محصولات و یا خدمات شرکت شما می پردازد.

صفحه بعدی سایت شرکتی درباره ما می باشد که در این صفحه رزومه شرکت شما به صورت کامل نوشته می شود و کاربران در صورت تمایل به خواندن رزومه شما به این صفحه مراجعه کرده و مطالعه می نماید.صفحه دربازه ما کمک زیادی به برند سازی شما در موتورهای جست و جو می کند و باعث رشد روز افزون سایت و شرکت شما می شود.

در انتهای صفحه ها عموما تماس با ما قرار دارد که اطلاعات تماس خود را در آن قرار داده تا بازدید کنندگان بتوانند با شما تماس گرفته و تبدیل به مشتری حقیقی شوند.

اگر به دنبال حرفه ای کار کردن و کسب درآمد از سایت خود هستید به بلاگ سایت خود اهمیت زیادی دهید. بلاگ سایت شامل اخبار شرکت ، آموزش اصول ابتدایی کار و تخصص شما ، توضیحات تکمیلی به مشتری ها و … باشد که باعث می شود وبسایت شرکت شما فعال باشد و کاربران دائمی برای خود جذب کنید. جذب مشتری های و یا کاربران دائم یکی از سخت ترین کارها در تجارت به حساب می آید و بلاگ سایت می تواند کمک زیادی به شما در این رابطه کند.

پس به طور خلاصه مرور میکنیم.

طرح کلی سایت شامل دو قسمت می باشد.

صفحه نخست ( تعریف نوع فعالیت کاری ، خلاصه رزومه ، مشتری ها )

صفحه های محصولات و یا خدمات ، درباره ما ، تماس با ما ، بلاگ

 

سایت شرکتی حرفه ای

سایت شرکتی حرفه ای

 

فوتر سایت شرکتی و اهمیت آن

به قسمت انتهایی سایت فوتر یا همان پا برگ می گویند که در تمام صفحه های سایت شما یکسان می باشد. استاندارد فوتر در سایت های شرکتی اینگونه می باشد که از سه یا چهار قسمت تشکیل می شود که یکی از این قسمت ها لوگوی شرکت می باشد. قسمت دوم اطلاعات تماس با شرکت قرار می گیرد تا کاربران به سادگی هر چه تمام تر بتوانند با شما تماس بگیرند. قسمت سوم یا چهارم بسته به نوع فعالیت شرکت متغییر است. باید به این نکته توجه داشت که فوتر سایت باید در راستای تبلیغات نام تجاری و کمک به دسترسی کاربران استفاده شود.

 

اثر طراحی سایت شرکتی حرفه ای

همانطور که می‌دانید دنیای امروز اکثر افراد برای تحقیق و شناسایی مطلب یا جستجوی یک ویژگی یا هر ابهامی به اینترنت مراجعه میکنند یعنی اگر در این فضا حضور داشته باشید این فرصت نصیب شما خواهد شد که شما را انتخاب کنند. اینجاست که اهمیت طراحی سایت برای شرکت و کسب و کارتان آشکار می شود

اگر بتوانید طراحی سایت شرکت خود را به یک شرکت طراحی سایت حرفه ای بسپارید می‌تواند اثر قابل توجهی را در ذهن مخاطبین شما ایجاد نماید.

فرض کنید کاربری که برای بار اول وارد سایت شرکت شما می‌شود. در اولین نگاه و حسی که در ذهن او ایجاد می شود میتواند یک تصویر اولیه از هویت شرکت شما و حتی دفتر کار شما و سطح َکیفیت خدمات شما و مقایسه جایگاه شما نسبت به رقبا را نیز ایجاد نماید به نوعی یعنی همان آنلاین برندینگی که در بالا به آن اشاره کردیم.

 

آرینا وب طراح سایت

آرینا وب طراح سایت

 

آرینا وب طراح سایت شرکتی

وبسایت آرینا وب مدت کوتاهی است که در زمینه طراحی سایت شروع به فعالیت کرده اما در همین زمان کم توانسته است رتبه مناسبی بین رقبای تجاری خود کسب کند. تیم طراحی و فنی آرینا وب با داشتن تخصص آکادمیک در زمینه طراحی سایت ، معماری سایت ، سئو ، امنیت ، تولید محتوی و … می تواند در زمینه طراحی سایت کمپانی شما فعالیت کند و وبسایتی مطابق با استاندارد های روز دنیا تحویل دهد و باعث رشد و پیشرفت نام تجاری شما در دنیای دیجیتال شود.

 

سایت شرکتی چیست

سایت شرکتی چیست

با مشاوره ، ایده پردازی و آموزش آرینا وب یک سایت شرکتی قوی داشته باشید و نام برند تجاری خود را به گوش تمام مردم جهان برسانید.

امیدواریم که این نوشته توانسته باشد اطلاعات شما را درمورد وبسایت شرکتی بالا برده باشد.